Занятия фитнесом в Харькове

Фітнес

Якщо Ви не шанувальник «заліза», але все ж таки хочете привести своє тіло у відмінну фізичну форму, розвинути гнучкість, координацію, витривалість, розтягнути м’язи та підтримувати ці навички протягом тривалого часу – ми готові надати Вам не менш захоплюючу альтернативу.

Аеробіка – комплекс вправ, що складається з аеробних навантажень під ритмічну музику. Він включає різноманітні форми кардіо навантажень, які розвивають серцево-судинну та дихальну системи. Дуже часто наші тренери в тренувальному процесі вдаються до використання степів, що плавно перетікає у степ-аеробіку. А оскільки існує приблизно двісті способів підйому і сходження зі степ-платформи, нудно точно не буде.

Занятия фитнесом в Харькове

Шейпінг – це комплексна програма, яка спрямована на скидання зайвої ваги та має на увазі фізичні вправи та відповідну їм систему харчування. Шейпінг допоможе привести своє тіло у бажану форму жінкам будь-якого віку та з будь-яким рівнем фізичної підготовки. У ході тренування задіяні всі м’язові групи, які відіграють велику роль у становленні красивої жіночої фігури: талія, груди, стегна та сідниці. Наші тренери знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта, навіть якщо заняття шейпінгом у Харкові проходять у групі.

Результат занять шейпінгом у нашому клубі

Занятия фитнесом в Харькове

Пілатес – це система, яка включає в себе вправи для всіх частин тіла. Пілатес зміцнює м’язи преса, покращує баланс та координацію, покращує поставу, посилює обмінні процеси в організмі, а також знижує стрес.

Особлива увага при цьому приділяється дихальному ритму, правильності виконання вправи та усвідомленню кожної вправи на ту чи іншу групу м’язів.

Зумба – танцювальна фітнес-програма на основі популярних латиноамериканських танців. Зумба поєднує елементи бальних танців, хіп-хопу, сальси, самби, фламенко і танцю живота. Її мета – пропрацювати максимальну кількість м’язів, не набридаючи одними і тими ж вправами. За годину заняття зумбою (Харків) Ви можете спалити близько 400-500 ккал.

Іншими словами, зумба – це чудовий спосіб скинути зайві кілограми, розвинути пластику та регулярно отримувати дозу гарного настрою, адже танцювальні мотиви так чи інакше налаштують на позитив.

Стретчінг – це система вправ, які спрямовані на те, щоб надати гнучкість та еластичність Вашим м’язам. Заняття стретчингом чудово тренують м’язи шиї, спини, рук та ніг. Дана дисципліна дозволяє чергувати напругу та розслаблення м’язових тканин, що сприяє швидкому зняттю напруги у м’язах та відновленню сил. Регулярні вправи на розтяжку не дадуть вашим м’язам і суглобам втратити рухливість і тим самим запобігають старінню.

Йога – це комплекс різноманітних вправ для покращення здоров’я, нормалізації роботи окремих органів, формування бажаної фігури. Йога навчить правильно дихати і розслаблятися, упорядкує артеріальний тиск, допоможе забути про безсоння. Регулярні заняття йогою в Харкові роблять тіло гнучким та пластичним. Вони наповнюють людину життєвою енергією, допомагають знайти впевненість у собі, роблять людину більш спокійною і менш схильною до стресів.

Занятия фитнесом в Харькове