Пономаренко Юрій Миколайович

Персональний тренер, інструктор тренажерного залу

Освіта:ХАГІФК
спеціальність: атлетична гімнастика, тренер-викладач.

Досвід роботи та спортивні досягнення:Юрій Миколайович займається тренерською та педагогічною діяльністю в галузі спорту з 1982 року, стояв біля витоків становлення та розвитку українського пауерліфтингу. МС з пауерліфтингу, КМС з важкої атлетики; тренерської категорії. Президент федерації Богатирських ігор м. Харкова та Харківської області з 2014 року. За час своєї професійної діяльності підготував: вісім ЧСЧК, сімнадцять МСУ, трьох Чемпіонів Світу, одного чемпіона Кубка Світу з жиму лежачи, тринадцять чемпіонів Європи.

У нашому клубі Юрій Миколайович проводить персональні тренування з різних напрямків: crossfit, пауерліфтинг, важка атлетика та бодібілдинг.

Функціональні обов’язки: застосування принципу індивідуального підходу до кожного клієнта, складання персональних тренувальних програм, робота в реабілітаційних напрямках, консультації з харчування, спрямованого як зниження ваги, і збільшення м’язової маси тіла.

Дергапутська Світлана Юріївна

Персональний тренер, інструктор тренажерного залу

Освіта: ХДПУ ім. Г. С. Сковороди.

Досвід роботи та спортивні досягнення: Досвід спортивної діяльності – 25 років, тренерської – 12 років. Майстер Спорту Міжнародного Класу з пауерліфтингу, норматив «Еліта» з жиму лежачи, 2-х кратна чемпіонка Світу, 3-х кратна чемпіонка Європи, у світовій 20-ці з жиму лежачи, багаторазова чемпіонка України. Лауреат конкурсу «Молода людина року-2013 р.»

У нашому клубі Світлана здійснює тренерську педагогічну діяльність: розробку індивідуальних програм силових тренувань із застосуванням ефективних методик, навчання клієнтів правильної та безпечної техніки та контроль над правильністю виконання вправ на силових тренажерах та з вільними вагами, проведення персональних тренувань, консультування з правильного збалансованого харчування, спрямованих як на набір м’язової маси, так і спалювання жиру. Світлана знаходить підхід до кожного клієнта, допомагає набути хорошої спортивної форми, досягти бажаного результату, працює в реабілітаційних напрямках.

Досконало володіє англійською мовою, у зв’язку з чим має можливість спілкування та проведення персональних тренувань з іноземними клієнтами.